Firefly Splashy

Přenosné sedací zařízení do koupele

Splashy je odlehčená sedačka do koupele, která byla navržena tak, aby ji bylo možné umístit na dno vany a vaše dítě se tak mohlo těšit z výhod ponoření do vody.
Naklápěcí funkce umožňuje použití Splashy i dětem se sníženou kontrolou stability hlavy nebo sníženou schopností sedět. Vyměnitelné pěnové podpěry lze použít jako opěrku hlavy, bočnice, podložku nebo protiskluzovou oporu.
Splashy disponuje pětibodovým fixačním pásem, který je možné uchytit do tříbodové podpěry tak, aby bylo mytí ještě jednodušší. Splashy je vyrobené z komfortní, na dotyk teplé a měkké pěny. Nabízí se ve třech různých barevných provedeních. Barvu dětské sedačky a podpůrných částí je možné kombinovat, což umožňuje přizpůsobení zařízení vkusu každého dítěte.

Plastový přídavný podstavec na podlahu je kompatibilní také se sedačkou GoTo.

 
KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 14 300 Kč

Úhrada ZP: Nehrazeno ZP Kč

Doplatek klienta: 14 300 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Firefly Splashy by Leckey
Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:30kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace