Playpak

Přenosná sada pro podporu aktivity

Playpak je přenosná sada pro podporu aktivity, která má za úkol podpořit rozvoj dětí prostřednictvím hry. Veškeré komponenty, které jsou součástí sady Playpak jsou pro snadný transport umístěné do praktické brašny přes rameno. Sada Playpak obsahuje různé druhy válců, klíny a podpěry, které byly navrženy ve spolupráci s našimi klinickými odborníky a terapeuty.


Tyto komponenty lze kombinovat desítkami možných způsobů tak, aby bylo možné dosáhnout tři klíčových poloh pro podporu rané péče (aktivní sezení, supinační a pronační poloha), které umožňují dětem během terapie nebo doma hrát si a učit se.
Playpak je vhodný pro miminka a malé děti na úrovni I-V (GMFCS) v závislosti na jejich fyzickém vývoji. 

 
Objednat předvedení

Základní cena: 12 265 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 12 265 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Firefly Playpak by Leckey

Objednejte si předvedení vozíku Playpak

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:15 - 30 kg

Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.“

Podpora

Dokumentace