Firefly Playpak

Přenosná sada pro podporu aktivity

Playpak je přenosná sada pro podporu aktivity, která má za úkol podpořit rozvoj dětí prostřednictvím hry. Veškeré komponenty, které jsou součástí sady Playpak jsou pro snadný transport umístěné do praktické brašny přes rameno. Sada Playpak obsahuje různé druhy válců, klíny a podpěry, které byly navrženy ve spolupráci s našimi klinickými odborníky a terapeuty.


Tyto komponenty lze kombinovat desítkami možných způsobů tak, aby bylo možné dosáhnout tři klíčových poloh pro podporu rané péče (aktivní sezení, supinační a pronační poloha), které umožňují dětem během terapie nebo doma hrát si a učit se.
Playpak je vhodný pro miminka a malé děti na úrovni I-V (GMFCS) v závislosti na jejich fyzickém vývoji. 

 
Vyžádejte si brožuru

Základní cena: 12 702 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 12 702 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Firefly Playpak by Leckey

Máte zájem o získání brožury nebo dalších informací?

Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace k vyřízení žádosti o zaslání brožury?

Společnost Medicco použije vaše údaje k zaslání e-mailu s brožurou, o kterou jste požádali. Nikdy neudělíme ani nesdílíme vaše osobní údaje s nikým jiným. Vaše informace budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovány po dobu 3 dnů.

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:15 - 30 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace