Firefly Playpak

Přenosná sada pro podporu aktivity

Playpak je přenosná sada pro podporu aktivity, která má za úkol podpořit rozvoj dětí prostřednictvím hry. Veškeré komponenty, které jsou součástí sady Playpak jsou pro snadný transport umístěné do praktické brašny přes rameno. Sada Playpak obsahuje různé druhy válců, klíny a podpěry, které byly navrženy ve spolupráci s našimi klinickými odborníky a terapeuty.


Tyto komponenty lze kombinovat desítkami možných způsobů tak, aby bylo možné dosáhnout tři klíčových poloh pro podporu rané péče (aktivní sezení, supinační a pronační poloha), které umožňují dětem během terapie nebo doma hrát si a učit se.
Playpak je vhodný pro miminka a malé děti na úrovni I-V (GMFCS) v závislosti na jejich fyzickém vývoji. 

 
KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 12 870 Kč

Úhrada ZP: Nehrazeno ZP Kč

Doplatek klienta: 12 870 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Firefly Playpak by Leckey
Taška Playpak

Taška Playpak

Taška je tak lehká, že můžete Playpak nosit vždy s sebou, aby si vaše dítě mohlo hrát, kdekoli se mu zachce.

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:15 - 30 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace