Playpak

Věk 0-48 měsíců - Přenosná sada pro podporu aktivity, která napomáhá rozvoji dítěte prostřednictvím hry.

Playpak je přenosná sada pro podporu aktivity, která má za úkol podpořit rozvoj dětí prostřednictvím hry. Veškeré komponenty, které jsou součástí sady Playpak jsou pro snadný transport umístěné do praktické brašny přes rameno. Sada Playpak obsahuje různé druhy válců, klíny a podpěry, které byly navrženy ve spolupráci s našimi klinickými odborníky a terapeuty.


Tyto komponenty lze kombinovat desítkami možných způsobů tak, aby bylo možné dosáhnout tři klíčových poloh pro podporu rané péče (aktivní sezení, supinační a pronační poloha), které umožňují dětem během terapie nebo doma hrát si a učit se.
Playpak je vhodný pro miminka a malé děti na úrovni I-V (GMFCS) v závislosti na jejich fyzickém vývoji. 

 

VÍCE INFO >

Základní cena: 12 265 Kč
Úhrada ZP: 0 Kč
Doplatek klienta: 12 265 Kč
Kód ZP: Nehrazeno ZP
Firefly Playpak by Leckey

OBRÁZKY A VIDEA

Playpak Lifestyle 1
Playpak Lifestyle 2
Playpak Lifestyle 3

Zajistit JENX Playpak předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.