GoTo

Věk 1-8 let - Lehké, přenosné sedací zařízení.

Sedačka GoTo je lehké přenosné sedací zařízení, které podporuje začlenění a účast uživatele v každodenním životě.

Byla vyvinuta ve spolupráci s charitou Cerebra a původně byla určena pro nákupní vozíky; její podpůrná struktura a praktický design umožňuje sedačku použít na většině židlí v restauracích, učebnách a terapeutických místnostech.

Modernizovaný design GoTo nabízí vylepšenou boční podporu, výběr opěrek hlavy a volitelné příslušenství v podobě podstavce, který lze použít také se Splashy. Dostupné velikosti vyhovují dětem ve věku od 1 do 8 let (cca), které by měly prospěch z přídavné posturální opory. Nově se nabízí i v provedení vinyl materiálu.

Polštář GoTo byl navržen tak, aby vašemu dítěti poskytoval potřebnou úlevu od tlaku spolu s potřebnou posturální oporou a podporou pánve. Klinicky ověřená paměťová pěna rovnoměrně rozkládá hmotnost uživatele a umožňuje mu tak déle setrvat ve hře.

Polštář je dostupný ve velikosti 1 a 2.

VÍCE INFO >

Základní cena: 11 113 Kč
Úhrada ZP: 0 Kč
Doplatek klienta: 11 113 Kč
Kód ZP: Nehrazeno ZP
Firefly GoTo Přenosné sedací zařízení

OBRÁZKY A VIDEA

GoTo Lifestyle 1
GoTo Lifestyle 2
GoTo Lifestyle 3

Zajistit JENX GoTo předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.