GoTo

Přenosné sedací zařízení

Sedačka GoTo je lehké přenosné sedací zařízení, které podporuje začlenění a účast uživatele v každodenním životě.

Byla vyvinuta ve spolupráci s charitou Cerebra a původně byla určena pro nákupní vozíky; její podpůrná struktura a praktický design umožňuje sedačku použít na většině židlí v restauracích, učebnách a terapeutických místnostech.

Modernizovaný design GoTo nabízí vylepšenou boční podporu, výběr opěrek hlavy a volitelné příslušenství v podobě podstavce, který lze použít také se Splashy. Dostupné velikosti vyhovují dětem ve věku od 1 do 8 let (cca), které by měly prospěch z přídavné posturální opory. Nově se nabízí i v provedení vinyl materiálu.

Polštář GoTo byl navržen tak, aby vašemu dítěti poskytoval potřebnou úlevu od tlaku spolu s potřebnou posturální oporou a podporou pánve. Klinicky ověřená paměťová pěna rovnoměrně rozkládá hmotnost uživatele a umožňuje mu tak déle setrvat ve hře.

Polštář je dostupný ve velikosti 1 a 2.

Objednat předvedení

Základní cena: 11 113 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 11 113 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Firefly GoTo Přenosné sedací zařízení

Objednejte si předvedení vozíku GoTo

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:15 - 30 kg

Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.“

Podpora

Dokumentace