Firefly GoTo

Přenosné sedací zařízení

Sedačka GoTo je lehké přenosné sedací zařízení, které podporuje začlenění a účast uživatele v každodenním životě.

Byla vyvinuta ve spolupráci s charitou Cerebra a původně byla určena pro nákupní vozíky; její podpůrná struktura a praktický design umožňuje sedačku použít na většině židlí v restauracích, učebnách a terapeutických místnostech.

Modernizovaný design GoTo nabízí vylepšenou boční podporu, výběr opěrek hlavy a volitelné příslušenství v podobě podstavce, který lze použít také se Splashy. Dostupné velikosti vyhovují dětem ve věku od 1 do 8 let (cca), které by měly prospěch z přídavné posturální opory. Nově se nabízí i v provedení vinyl materiálu.

Polštář GoTo byl navržen tak, aby vašemu dítěti poskytoval potřebnou úlevu od tlaku spolu s potřebnou posturální oporou a podporou pánve. Klinicky ověřená paměťová pěna rovnoměrně rozkládá hmotnost uživatele a umožňuje mu tak déle setrvat ve hře.

KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 18 460 Kč

Úhrada ZP: Nehrazeno ZP Kč

Doplatek klienta: 18 460 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Firefly GoTo Přenosné sedací zařízení
Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:15 - 30 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace