Leckey Mygo MaxPositioning System

Optimální posturální opěrný sedací systém

Sedací systém Mygo je terapeutická židle, která přináší individuální terapeutické řešení klientům s požadavkem na korekcí sedu. Svou konstrukci umožňuje růst zároveň se svým uživatelem. Podporuje optimální polohu sedu a disponuje kvalitní podporou pánve. Je určena dětem ve věku od 12 do18 let.
Tento dětský sedací systém nabízí širokou škálu nastavitelných podpěr, které lze individuálně přizpůsobit tak, aby vyhovovaly náročným posturálním požadavkům.

Objednat předvedení

Základní cena: 109 001,31 Kč

Úhrada ZP: 70 000,50 Kč

Doplatek klienta: 39 000,81 Kč

Kód ZP: 5010059

Mygo MAX optimální posturální sedací systém

Objednejte si předvedení vozíku Leckey Mygo Max

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5010059
Šířka sedu:345 - 500 mm
Hloubka sedu:410 - 560 mm
Náklon zádové opěrky:+10 to -25
Výška loketní opěrky:215 - 350 mm
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:85 kg
Celková váha:28 kg

Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.“

Podpora

Dokumentace