Q50RElektrický vozík

Vydejte se kamkoliv s novým extrémně skladným elektrickým vozíkem Quickie Q50 R. Vyzkoušejte si výhody tohoto vozíku u vás doma při bezplatném předvedení.

Skládací elektrický vozík s lithiovou baterií podpoří vaši mobilitu

Q50 R složíte jednou rukou během několika vteřin s minimálním úsilím, bez nářadí a bez nutnosti vyjmout baterii.

Vezměte s sebou Q50 R kamkoliv chcete, kdykoliv potřebujete. Nové lithiové baterie tomuto vozíku propůjčují dojezd až 50 km a díky své kompaktní velikosti se vejde do kufru jakéhokoliv automobilu.

Přesvěčte se na vlastní kůži!

Objednat předvedení

Základní cena: 74 900,00 Kč

Úhrada ZP: 0,00 Kč

Doplatek klienta: 74 900,00 Kč

Kód ZP:

Quickie Q50 R Skládací elektrický vozík s lithiovou baterií

Objednejte si předvedení vozíku Q50R

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů