{

QUICKIE Q300 RElektrický vozík - zadní pohon

Kompaktní elektrický vozík, který vás podpoří ve vašem dobrodružství.

PŘEDVEDENÍ ZDARMA

Kompaktní elektrický vozík se systémem sezení SEDEO LITE, který je připravený vás podpořit při vašich cestách za dobrodružstvím.

Díky kompaktním rozměrům (šířce podvozku 580 mm) je nový vozík Q300 R v interiéru velmi obratný a hbitý i v těch nejtěsnějších prostorech. Pokud se však vydáte ven a využijete jeho výkonná 14" hnací kola, může se pochlubit silnou trakcí, výkonnými motory a výkonem, který konkuruje mnohem větším elektrickým vozíkům.

A to díky své konstrukci s pohonem zadních kol. Pečlivě testovaná a zdokonalená základna zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi stabilitou a velikostí, díky čemuž je rozložení vaší hmotnosti optimalizováno pro maximální trakci a schopnost zdolávat velké otevřené prostory. Tento elektrický vozík je vybaven sedacím systémem SEDEO LITE, který vám poskytne klinickou oporu, řadu možností příslušenství a nápadný výběr barev a akcentů – tento vozík vás podpoří všude tam, kam se vydáte.

Úhradová skupina: 07.01.02.03

 

Objednat předvedení

Základní cena: 118 160,00 Kč

Úhrada ZP: 118 160,00 Kč

Doplatek klienta: 0,00 Kč

Kód ZP: 5015791

Crash Tested
Ne všechny elektrické vozíky se zadním pohonem jsou stejné.

Všestranný výkon

Ne všechny elektrické vozíky se zadním pohonem jsou stejné.

Vezměte si Q300 R na projížďku a uvidíte ten rozdíl. Pečlivým testováním a zdokonalováním stovek přesných úprav šířky, délky, kol a polohy sedačky jsme našli nejmenší základní geometrii, aniž by byla ohrožena stabilita nebo trakce. A díky tomu, že je Q300 R tak stabilní, podporuje i širší rozsah nastavení těžiště. Polohu sedačky tak můžete posunout více dopředu nebo dozadu, abyste dosáhli lepšího vyvážení své hmotnosti a zvýšili trakci a jízdní výkon. Navíc je tak kompaktní, že funguje stejně dobře i v interiéru!

Outdoorový výkon

Získejte větší trakci.

Elektrický vozík Q300 R je díky přesně vyměřené základně a 14" hnacím kolům uzpůsoben pro outdoorová dobrodružství. Díky skvělé přilnavosti a jízdním vlastnostem si hravě poradí s rušným centrem města i terénem. 

Získejte větší trakci.

Manipulace v interiéru

Velmi štíhlá šířka 580 mm.

Od úzkých chodeb, přes rušné kanceláře až po malé domácnosti - Q300 R disponuje ultra tenkou šířkou 580 mm, takže vše zvládne s přehledem. Díky vynikající ovladatelnosti a intuitivnímu pohonu zadních kol se s ním také neuvěřitelně snadno manévruje.

Velmi štíhlá šířka 580 mm.

Elektrické ovládání sedu

SEDEO LITE - snadný přechod do úlevové polohy

SEDEO LITE kombinuje lehce nastavitelný a konfigurovatelný sedací systém s širokou škálou možností nastavení opory a polohování. Představuje tak řešení pro středně vysoké požadavky klientů na stabilizaci sedu, které je navrženo tak, aby se přizpůsobilo měnícím se potřebám (nastavení je možné provést pouze jedním nástrojem).

 • SEDEO LITE je kompatibilní s opěrkami hlavy SEDEO a WHITMYER, které řeší různé klinické potřeby opěry hlavy, od základních požadavků až po vícebodovou stabilizaci.

 • Sedací systém SEDEO LITE je také kompatibilní s řadou komfortních sedaček a zádových opěrek, včetně zádové opěrky JAY J3. Opěrka Jay J3 je vhodná pro středně vysoké až vysoké polohování a nabízí nejširší škálu velikostí, tvarů a možností, jak přesně přizpůsobit a přizpůsobit sedadlo právě vám. 

 • Integrovaná kolejnice sedačky nabízí mnoho možností montáže polohovacích prvků, jako jsou boční hrudní, stehenní a kolenní opěrky. Stačí je pouze připevnit a zasunout do správné polohy.

 • Tyto podnožky s nastavitelnou délkou pro dosažení co nejlepšího přizpůsobení jsou výklopné a usnadňují přesun na sedačku. K dispozici je také verze s elektrickým polohováním.

SEDEO LITE - snadný přechod do úlevové polohy

Elektrické funkce

Pohybujte se ve zvýšené pozici se systémem C-Me

Rozlučte se s čekáním nebo jízdou sníženou rychlostí ve zvýšené poloze. Díky systému C-Me (volitelná výbava) se můžete zvednout až o 300 mm a zároveň jet rychlostí až 4,5 km/h! Na rozdíl od jiných elektrických vozíků se naše odpružení také neblokuje, takže i ve zvýšené poloze budete mít stejně plynulou jízdu. Navíc díky našim patentovaným přiřaditelným tlačítkům můžete držet krok (a být na úrovni očí) se svými přáteli, a to vše stisknutím jediného tlačítka.

 

Pohybujte se ve zvýšené pozici se systémem C-Me

SEDEO PRO FLEXIBILNÍ ZÁDOVÁ OPĚRKA

Ponoření, které musíte zažít, abyste uvěřili!

Na rozdíl od pevných zádových opěrek se Flexible Back obepíná a přizpůsobuje tvaru vaší páteře, čímž zajišťuje dokonalý kontakt, pohodlí a stabilitu. Protože vás obepíná, integrované bočnice objímají vaše boky, díky čemuž se pěna přizpůsobuje vašim anatomickým křivkám a udržuje váš trup stabilní a vyrovnaný. Je tak ponořená, že se přizpůsobí i středně těžkým až těžkým kyfotickým polohám nebo skolióze páteře. 

Přehrát video
Ponoření, které musíte zažít, abyste uvěřili!
Wheelchair Wheelchair Frame accent

Projevte se

S pečlivě vybranou škálou 5 barevných odstínů kapotáže můžete každou ulici pojmout jako přehlídkové molo. Svůj výběr můžete dokonce doplnit nebo zkombinovat se 7 barevnými akcenty.

 • Yellow
 • Cervená
 • Purple
 • Modrá
 • Cerná
 • Bílá
 • Stríbrná
 • Cervená
 • Oranžová
 • Zelená
 • Modrá
 • Cerná

Z důvodu technického omezení reprodukce barev na obrazovce vašeho PC, se jednotlivé barvy mohou oproti barvám použitým na rámu vozíku lišit.

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Q300 R

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5015791
Celková šířka:580 mm
Celková délka:Od 1100 mm
Šířka sedu:385 - 520 mm
Výška sedu:410 - 490 mm
Hloubka sedu:410 - 510 mm
Elektrické polohování:30°
Zdvih:300 mm
Výška zádové opěrky:460 - 510 mm
Poloměr otáčení:900 mm
Přední kola:8" / 9"
Hnací kola:14"
Barvy:5 barev krytů, 7 barev doplňků
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:32 km
Výběr rychlostí:6 & 8 k/h (standard), 10 km/h volitelně
Baterie:50 / 55 / 63 Ah
Maximální bezpečný sklon:
Maximální výška překonání obrubníku:100 mm
Světla a směrová světla:Ano - v základní výbavě
Elektronika:VR2 / R-Net
Celková váha:124 kg (s 50 Ah bateriemi)
Maximální hmotnost uživatele:136 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace