Miniwalk

Efektivní pomocník pro děti.

Chodítko Miniwalk je efektivním pomocníkem pro děti s omezenou možností chůze, vhodné od 1,5 do 7 let věku dítěte. 
» Je vybaveno hrudní oporou a sedátkem, které je možno nazávisle na sobě výškově nastavit. 
» Díky tomu roste chodítko s uživaatelem. Hrudní opora a sed napomáhá udržet tělo ve vzpřímené poloze. 
» Chodítko je odpružené a dynamicky reaguje na pohyby a chůzi dítěte. Tím jsou stimulovány svalové partie a chůze dítěte se postupně zlepšuje.

Objednat předvedení

Základní cena: 36 096,00 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 36 096,00 Kč

Kód ZP:

Miniwalk efektivní dětská chodítka

Objednejte si předvedení produktu Miniwalk

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Vlastnosti

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace