EasyStand Evolv

Snadno ovladatelné vertikalizační zařízení.

Vertikalizační zařízení Evolv bylo navrženo na základě klinických studií a zpětné vazby uživatelů. Jeho předností je jednoduché a účelné využití. Modulární konstrukce umožňuje individuální nastavení a proto je Evolv vhodný i pro instituce s mnohočetným využitím.

» Konstukce Evolvu byla navržena tak, aby při vertikalizaci docházelo k aktivaci přirozeně otočných bodů (kolen a kyčlí), čímž se eliminují střižné síly. Hlava zůstává stále v přirozené vzpřímené poloze.

Objednat předvedení

Základní cena: 89 950 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 89 950 Kč

Kód ZP:

Evolv jednoduché vertikalizační zařízení.

Objednejte si předvedení vozíku EasyStand Evolv

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Vlastnosti

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace