Bantam

Všestranná vertikalizační pomůcka.

Vertikalizační pomůcka Bantam kombinuje pohodlné sezení s vertikalizací a s možností přejít do lehu, což umožňuje umístit dítě do neomezeného počtu pozic tak, aby průběžně zatěžovalo a odlehčovalo páteř a klouby dolních končetin. 
» Změny poloh jsou bezpečné, snadné a rychlé. Díky tomu můžete dítěti poskytnout zcela nové terapeutické možnosti, aniž byste museli měnit vybavení. 
» Polohování je zabezpečeno polohovacími vzpěrami, plynovým pístem nebo elektricky ovládaným mechanismem. 
» Bantam se vyrábí ve dvou velikostech, jako příslušenství se dodává řada doplňků, které zabezpečí oporu podle potřeb dítěte.

VÍCE INFO >

Základní cena: 70 888 Kč
Úhrada ZP: 60 000 Kč
Doplatek klienta: 10 888 Kč
Kód ZP: 12/0140501
Bantam všestranná vertikalizační pomůcka

Zajistit EASYSTAND Bantam předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.