Mobilita / Easystand / Easystand / EasyStand Bantam

EasyStand Bantam

Všestranná vertikalizační pomůcka.

Vertikalizační pomůcka Bantam kombinuje pohodlné sezení s vertikalizací a s možností přejít do lehu, což umožňuje umístit dítě do neomezeného počtu pozic tak, aby průběžně zatěžovalo a odlehčovalo páteř a klouby dolních končetin. 
» Změny poloh jsou bezpečné, snadné a rychlé. Díky tomu můžete dítěti poskytnout zcela nové terapeutické možnosti, aniž byste museli měnit vybavení. 
» Polohování je zabezpečeno polohovacími vzpěrami, plynovým pístem nebo elektricky ovládaným mechanismem. 
» Bantam se vyrábí ve dvou velikostech, jako příslušenství se dodává řada doplňků, které zabezpečí oporu podle potřeb dítěte.

Objednat předvedení

Základní cena: 81 964,00 Kč

Úhrada ZP: 60 000,10 Kč

Doplatek klienta: 21 963,90 Kč

Kód ZP: 5003598

Bantam všestranná vertikalizační pomůcka

Objednejte si předvedení produktu EasyStand Bantam

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5003598
Vlastnosti

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace