Mobilita / Easystand / Easystand

Easystand

Easystand vertikalizační zařízení kombinuje pohodlné sezení s vertikalizací a s možností přejít do lehu. Na výběr z několika typů, přesně podle potřeb klienta.

Bantam

Bantam

Všestranná vertikalizační pomůcka.

Cena od 70 888 Kč

Evolv

Evolv

Snadno ovladatelné vertikalizační zařízení.

Cena od 89 950 Kč

Glider

Glider

Aktivní vertikalizační zařízení.

Cena od 139 380 Kč

Strap Stand

Strap Stand

Přirozené vertikalizační zařízení.

Cena od 115 900 Kč

Často kladené otázky

Co se týká úhrady zdravotnických prostředků a jejich další údržby a oprav, většina našich produktů je hrazena plně nebo částečně z veřejného zdravotního pojištění.

Na produkty s doplatky, popřípadě na produkty nehrazené zdravotní pojišťovnou, je možné získat příspěvek od některé z nadací, s nimiž spolupracujeme. Aktuální seznam nadací vám rádi poskytneme při bezplatném a nezávazném předvedení zdravotního prostředku.

Ano tištěné verze těchto materiálů jsou dostupné. Pro jejich objednání nás prosím kontaktujte.

Pro servis prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

Pro vrácení zdravotnických prostředků, prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809 a nechte se přepojit na zaměstnance, který má vrácení pomůcek na starosti. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

Každý z nás je jiný, proto je výběr správného prostředku zdravotní techniky velmi individuální a ne zcela jednoduchá záležitost. Z tohoto důvodu vždy v první řadě doporučujeme bezplatné a nezávazné předvedení, vyzkoušení vhodného prostředku a konzultaci s našimi odbornými poradci.

Pro podporu prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

 1 2