QUICKIE Q200 R (Power)Elektrický vozík - zadní pohon

Nejmenší a nejkompaktnější elektrický vozík v naší nabídce doplněný v základní ceně o polohování sedu v prostoru a elektrické ovládání úhlu zádové opěrky.

Ultra kompaktní vozík s kompletním polohováním sedu v základní výbavě

Ať už se pohybujete doma, v místní kavárně nebo v nákupním středisku, nový elektrický vozík Q200® R najde uplatnění všude tam, kde je málo prostoru k pohybu.  Díky ultratenké základně a malému poloměru otáčení se pro vás s tímto vozíkem stane každé i malé místo velkým.

Díky délce vozíku  Q200 R (1070 mm) se pohodlně vejdete do každého výtahu, projedete i těmi nejužšími dveřmi a to bez ztráty stability a trakce.  Bez problému se otočte v úzkých chodbách, kuchyních a dalších omezených prostorách, bez nutnosti komplikovaných manévrů.

Vyžádejte si brožuru

Základní cena: 116 900 00 Kč

Úhrada ZP: 115 000,00 Kč

Doplatek klienta: 1 900,00 Kč

Kód ZP: 5012418

Crash Tested

Smart Base Technology

Při vývoji elektrického vozíku Q200 R jsme následovali naši vizi, kterou bylo vytvořit extrémně kompaktní interiérový vozík, který bude možné používat i v lehkém terénu. Nový vozík měl být kompaktní a zároveň stabilní a to bez zásadních kompromisů. Ale jak navrhnout tak jemně vyvážený elektrický invalidní vozík?

Vozík s dlouhým podvozkem bude sice stabilní, ale bude se s ním hůře manévrovat v úzkých prostorách. Pokud podvozek zkrátíte, tak zvýšíte ovladatelnost, ale výsledkem bude ztráta stability a trakce. Pro nalezení optimálního řešení jsme museli otestovat více než 100 konfigurací.  Seznamte se s výsledkem našeho snažení, s podvozkem SMART BASE TECHNOLOGY.

Podvozek s touto s touto technologií poskytuje nejlepší trakci, stabilitu a dokonce i schopnost stoupat na obrubníky až do výšky 100 mm.

Polohování v prostoru

Polohování v prostoru

U této verze elektrického vozíku Q200 R v základní výbavě nabízíme sedací systém Sling Seat doplněný o elektrické polohování sedu v prostoru a elektrické polohování zádové opěrky.  

Posaďte se a relaxujte

Posaďte se a relaxujte

Elektrický vozík Q200 R, vybavený sedacím systémem Sling Seat, je určený klientům, kteří hledají komfortní a jednoduché řešení svých klinických potřeb.

Sedací systém Sling Seat nabízí tyto rozměry:

  • Hloubka sedu od 405 do 505 mm
  • Volitelná šířka stupaček od 380-490 mm
  • Úhel zádové opěrky v krocích 0°, 4°, 8° a 12°
  • Úhel sedačky v rozmezí 0°, 3° a 6°
  • Šířka sedačky od 430 do 500 mm
  • Boční ochranné blatníky 0-50 mm
  • Volitelná výška sedadla od 450 mm
  • Výška područek 230-305 mm

Máte zájem o získání brožury nebo dalších informací?

Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace k vyřízení žádosti o zaslání brožury?

Společnost Medicco použije vaše údaje k zaslání e-mailu s brožurou, o kterou jste požádali. Nikdy neudělíme ani nesdílíme vaše osobní údaje s nikým jiným. Vaše informace budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovány po dobu 3 dnů.

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5012418
Celková šířka:580 mm
Celková délka:1070 mm
Šířka sedu:430 - 500 mm
Výška sedu:470 mm (3°)
Hloubka sedu:410 - 510 mm
Náklon sedu:0° - 6°
Výška zádové opěrky:500 mm (20'')
Poloměr otáčení:1700 mm
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:31 km
Výběr rychlostí:6 kph
Baterie:55 Ah
Maximální bezpečný sklon:
Maximální výška překonání obrubníku:70 mm - 100 mm
Elektronika:VR2
Minimální hmotnost vozíku:od 98 kg (včetně. 55 Ah baterií)
Maximální hmotnost uživatele:136 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace