{

STERLING Elite² PlusElektrický skútr

Komfort, moderní design a skvělý výkon na cesty!

Komfort, moderní design a skvělý výkon na cesty!

Značka anglických skútrů Sterling se v průběhu let stala mezi uživateli synonymem kvality, bezpečnosti a spolehlivosti.

» Nejnovější člen rodiny skútrů Sterling, Elite2 Plus je komfortní, výborně odpružený, velice výkonný a skvěle vybavený skútr s rychlostí až 15 km/h. Díky silným motorům, volitelně nafukovacím pneumatikám a vynikajícím teleskopickým nastavitelným tlumičům předních i zadních kol nabízí tento skútr velice komfortní jízdní vlastnosti.
» Pro vaši maximální bezpečnost je skútr vybaven CE certifikovanými LED světly, sekundární elektronickou brzdou, elektronickou parkovací brzdou, kolečky proti převrácení a možností nastavit automatické snížení rychlosti v průběhu zatáčení.
» Ergonomický systém ovládání nabízí svému uživateli maximální kontrolu nad všemi funkcemi skútru, jako jsou různé jízdní profily (vnitřní a venkovní), světla, indikátory změny směru jízdy atd. Aktuální stav vašeho skútru máte pod kontrolou díky velkému LCD displeji, který zobrazuje aktuální rychlost, dostupný dojezd, ujetou vzdálenost, dobu jízdy a venkovní teplotu. Jednoduše úhlově nastavitelná řídítka, nastavitelné sedadlo řidiče a úhlově stavitelné područky se přizpůsobí požadavkům každého uživatele.
» Skútr Elite2 Plus úspěšně prošel crash testy podle normy ISO 7176:19. Při použití čtyřbodového fixačního systému splňuje všechny bezpečnostní požadavky pro bezpečnou přepravu ve vozidle.
» Pro vyšší komfort a další přizpůsobení požadavkům uživatele je možné skútr volitelně vybavit celou řadou příslušenství, například ergonomickou pákou ovládání rychlosti a brzdy nebo dvojitou kontrolou ovládání rychlosti či brzdy (popřípadě obou funkcí) nožním pedálem.

KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 75 900 Kč

Úhrada ZP: Nehrazeno ZP Kč

Doplatek klienta: 75 900 Kč

Kód ZP:

Crash Tested Elite2 Plus elektrický výkonný invalidní skútr
Rozměry
Verze:3
Celková šířka:65cm
Celková délka:139cm
Výška sedu:44 - 54cm
Poloměr otáčení:140cm
Přední kola:14”
Hnací kola:14”
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:44km
Výběr rychlostí:15 km/h
Baterie:60Ah
Maximální bezpečný sklon:15º na 175kg
Světla a směrová světla:Ano
Celková váha:140kg (s baterií)
Maximální hmotnost uživatele:175kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.