{

Empulse F35Přídavný pohon k mechanickému vozíku

Náš nejmenší a nejlehčí přídavný pohon pro mechanické invalidní vozíky.

PŘEDVEDENÍ ZDARMA

Náš nejmenší a nejlehčí přídavný pohon pro invalidní vozíky všech dob!

Při používání mechanického vozíku vám každý malý pohyb vpřed nemusí připadat jako velký problém, ale den za dnem se vaše ramena dlouhodobě namáhají. Přídavné pohony výrazně rozšiřují možnosti ovládání vozíků, ale některé z nich jsou příliš objemné a těžké pro každodenní použití – zejména pro rychlé projížďky po městě nebo při cestování. Empulse F35 představuje dokonalou rovnováhu mezi velikostí a praktičností. Toto ultra přenosné, lehké zařízení vám zajistí rychlý pohyb bez námahy v městské džungli.

Objednat předvedení

Základní cena: 69 000 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 69 000 Kč

Kód ZP:

Kompaktní rozměry

S hmotností 7,5 kg je F35 lehčí než většina invalidních vozíků!

Přídavný pohon F35 se snadno ovládá nejen díky své hmotnosti, ale také díky integrovanému designu. 
Vše, od kabeláže až po baterii, je součástí rámové trubky. Díky tomu je manipulace s F35 mnohem jednodušší. Máte málo místa? Další místo při transportu vám ušetří rukojeti, které je možné sklopit do jedné roviny s rámem.

S hmotností 7,5 kg je F35 lehčí než většina invalidních vozíků!

Dokování

Patentované dokování jedním pohybem.

Jste stále v pohybu? Proto jsme pro vás zjednosušili dokování vašeho pohonu F35 na nejmenší možnou míru. Pro uvolnění F35 z pomocného rámu stačí zatáhnout za trubkovou západku - tak jednoduché to je! Pomocný rám může na vozíku zůstat celý den, takže opětovné připevnění je hračka. Stačí pohon vyrovnat a zatlačit dopředu, aby se opět zajistil.  A pokud nastane čas přesunu z invalidního vozíku, lze pomocný rám stejně snadno sejmout.

Více funkcí Průvodce dokováním
Maximální kompatibilita

Kompatibilita

Maximální kompatibilita

Přídavný pohon F35 je díky své kompatibilitě vhodný pro širokou škálu vozíků s pevným i skládacím rámem o šířce od 260 do 480 mm. Je také navržen pro bezproblémové připevnění k pevným nebo výklopným předním rámům s montážní výškou od 249 do 370 mm.

Hranice vašeho dosahu se právě výrazně rozšířily.

Výkon

Hranice vašeho dosahu se právě výrazně rozšířily.

S novým přídavným pohonem F35 dosáhnete dokonalé rovnováhy mezi výkonem ve vnitřních prostorách a jízdou v ulicích. Chcete se vyhnout problémům s parkováním? Díky dojezdu až 15 km můžete nechat auto doma. Potýkáte se s chodníky s náročným stoupáním? Robustní 250 wattový motor zvládne stoupání až 6° (i při hmotnosti uživatele 110 kg). Díky 3 možnostem rychlosti (6, 10 nebo 15 km/h) udržíte krok s pohybem na chodníku. Navíc můžete díky 3 volitelným rychlostním profilům rychle využít extra výkon pro překonání měnících se podmínek.

Schváleno pro leteckou přepravu*

LETECKÁ DOPRAVA

Schváleno pro leteckou přepravu*

Trasa je naplánována. Batohy sbalené. Letenky zamluveny. Díky přídavnému pohonu F35 a jeho baterii schválené IATA (Mezinárodní asociace leteckých dopravců), která je bezpečná pro cestování letadlem, si můžete začít užívat dovolenou*. A pokud vám to nestačí, F35 nabízí celou řadu možností, které vám pomohou zbavit se dalších starostí s cestováním.

*Jednotlivé letecké společnosti mají různé požadavky na přepravu výrobků s Li-Ion bateriemi. Před sjednáním jakékoli letecké přepravy s invalidním vozíkem si u své letecké společnosti nebo dopravce ověřte, zda akceptují vozidla poháněná bateriemi podle klasifikace OSN: UN3171. Další podrobnosti naleznete v návodu k obsluze.

Objednejte si předvedení produktu Empulse F35

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Celková šířka:584 mm
Celková délka:610 mm
Přední kola:6,5”
Barvy:Černá
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:Až 15 km
Baterie:Lithium-Ion 36V 4Ah
Maximální bezpečný sklon:Až 11% (6°)
Minimální hmotnost vozíku:Od 7.5 kg
Hmotnost nejtežší cásti:Od 9 kg (s upínacím rámem)
Maximální hmotnost uživatele:110 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.