Puma 40 Elektrický vozík

Neuvěřitelně všestranný a snadno ovladatelný elektrický invalidní vozík.

Je zcela přirozené, že každý z nás od svého elektrického vozíku očekává, že ho dopraví tam, kam potřebuje. Navíc hladce a pohodlně! Nový vozík by samozřejmě měl nabízet všechny pokročilé funkce, které potřebujete pro maximální nezávislost v každodenním životě. Kromě toho má být stylovým  a komfortním doplňkem vašeho životního stylu. Proto jsme  pro vás vyvinuli Pumu 40 se sedacím systémem Sedeo Pro. Vozík, který v sobě snoubí  funkčnost, komfort a design. 
Puma 40 je skvělá ve všech ohledech!

VÍCE INFO >

Základní cena: 134 620,- Kč
Úhrada ZP: 134 620,- Kč
Doplatek klienta: 0,- Kč
Kód ZP: 07/0135324
QUICKIE Puma 40 elektrický invalidní vozík.
general.CrashTestApproved#

Crash Test Schváleno
Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

OBRÁZKY A VIDEA

QUICKIE Puma 40 Sedeo Pro
QUICKIE Puma 40 produktové video
QUICKIE Puma 40 Sedeo Pro

Obrázky

Videa

Zajistit QUICKIE Puma 40 předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail.

Rád bych / Ráda bych:
Žádám o zaslání informací týkajících se produktů a služeb společnosti Medicco. ¹

¹ Odesláním vyplněného formuláře kliknutím na tlačítko „[Odeslat]“ poskytuji společnosti MEDICCO s.r.o. své výše uvedené osobní údaje. Beru na vědomí, že MEDICCO s.r.o. bude osobní údaje zpracovávat pouze pro účel zasílání vlastního newsletteru a případných dalších nabídek výrobků a služeb, a to v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Osobní údaje nebudou předány třetí osobě. Údaje poskytuji na dobu neurčitou s tím, že mohu kdykoli odmítnout další zasílání marketingové komunikace zasláním e-mailu s textem „zákaz reklamy“ v jeho předmětu na adresu info@medicco.cz. Ve vztahu k poskytnutým údajům mám vůči MEDICCO s.r.o. jako správci mých osobních údajů (i) právo požadovat přístup k osobním údajům, (ii) právo na opravu osobních údajů, (iii) právo požadovat vysvětlení, pokud dojde k podezření, že jsou osobní údaje zpracovávány v rozporu s mým právem na ochranu soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem (zejména jsou-li údaje nepřesné s ohledem na výše zmíněný účel jejich zpracování), (iv) právo požadovat nápravu vzniklého stavu, který je v rozporu se zákonem, zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací osobních údajů a (v) právo obrátit se přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů v Praze v případě zmíněného podezření nebo odmítnutí provedení nápravy a zajištění souladu se zákonem.